MS gutter 2014

Trening mandager 16.30-17.30 og fredager 17.30-18.30

Har du noen spørsmål er du velkommen til å ta kontakt med Lydie Soares på mail: lydiesoares@hotmail.com

Viktig informasjon

  • Møt opp i god tid
  • Alle spillere må ha med treningstøy, egnede sko og leggskinn
  • Vannflaske

Velkommen på trening :-)

Treningstider

Dag Tid Notat
Mandager 16.30-17.30
Fredager 17.30 - 18.30

Kontaktpersoner

Tittel Navn E-post Telefon
Trener Miro Brnic miro@ostabell.no 97728429
trener Robert Rangnes-Iversen robert1iversen@hotmail.com 47897610
Trener Torstein Bruvik torstein.bruvik@gmail.com 99640339
Trener Mohammed Jabran jabran.mohammed@gmail.com 98498530
Trener Mats Hermansen matshermansen@gmail.com 93834460
Trener Mohammad Akhtar mo.akhtar89@gmail.com 40714206
Trener Shahid Javaid shahidja786@hotmail.com 48050297
Trener Ted Fredlund tedallan@hotmail.com 41244542
Trener Andre Engelsen Milje andre.engelsen.milje@gmail.com 90965549
Trener Patrick M.S. Andresen patrickmsandresen@gmail.com 90700091
Trener Piyush Khetan khetan.piyush02@gmail.com 486 42 859
Lagleder Lydie Soares lydiesoares@hotmail.com 95973491