MS gutter/jenter 2014

Vi har treninger på fredager fra 16:30-17:30 i Manglerudhallen

Første trening 18.oktober

Har du registrert barnet, så er det bare å møte opp på en trening og være med. Vi tar godt imot nye spillere.

Hvis du ikke har registrert deg så registrer deg her >

Viktig informasjon

  • Møt opp i god tid
  • Alle spillere må ha med treningstøy, egnede sko og leggskinn
  • Vannflaske

Velkommen på trening :-)

Treningstider

Dag Tid Notat
Fredag 16.30-17.30 Fotballtrening

Kontaktpersoner

Tittel Navn E-post Telefon
Trener Miro Brnic miro@ostabell.no 97728429
trener Robert Rangnes-Iversen robert1iversen@hotmail.com 47897610
Trener Thomas F Talle tftalle@yahoo.no 90846836
Trener Torstein Bruvik torstein.bruvik@gmail.com 99640339
Trener Mohammed Jabran jabran.mohammed@gmail.com 98498530
Trener Mats Hermansen matshermansen@gmail.com 93834460
Trener Tina Enge tinaenge@gmail.com 91588004
Trener Gunn Marie Eriksen gunn.marie.eriksen@gmail.com 97036550
Trener Mohammad Akhtar mo.akhtar89@gmail.com 40714206
Trener Shahid Javaid shahidja786@hotmail.com 48050297
Trener Mari Braaten Larssen malar81@gmail.com 40242081
Trener Luigi Cortese lgcortese@gmail.com 46243965
Lagleder Lydie Soares lydiesoares@hotmail.com 95973491