MS gutter/jenter 2014

Trening onsdag 16.30-17.30 på kunstgressbanen.

Har du noen spørsmål er du velkommen til å ta kontakt med Lydie Soares på mail: lydiesoares@hotmail.com

Viktig informasjon

  • Møt opp i god tid
  • Alle spillere må ha med treningstøy, egnede sko og leggskinn
  • Vannflaske

Velkommen på trening :-)

Treningstider

Dag Tid Notat
Onsdag 16.30-17.30

Kontaktpersoner

Tittel Navn E-post Telefon
Trener Miro Brnic miro@ostabell.no 97728429
trener Robert Rangnes-Iversen robert1iversen@hotmail.com 47897610
Trener Thomas F Talle tftalle@yahoo.no 90846836
Trener Torstein Bruvik torstein.bruvik@gmail.com 99640339
Trener Mohammed Jabran jabran.mohammed@gmail.com 98498530
Trener Mats Hermansen matshermansen@gmail.com 93834460
Trener Mohammad Akhtar mo.akhtar89@gmail.com 40714206
Trener Shahid Javaid shahidja786@hotmail.com 48050297
Trener Ted Fredlund tedallan@hotmail.com 41244542
Lagleder Lydie Soares lydiesoares@hotmail.com 95973491
Trener Aicha Bekkelund-Lien aichabekkelund@hotmail.com 91662693
Trener Andre Engelsen Milje andre.engelsen.milje@gmail.com 90965549
Trener Patrick M.S. Andresen patrickmsandresen@gmail.com 90700091
Trener Åshild Selboe ashildselboe@gmail.com 97069347
Trener Siri Amalie Hansen 97180446