MS gutt/jente 2013

Vi har treninger på onsdag fra 16:30-17:30 på kunstgresset ute. Når vinteren kommer blir det kanskje nye tider og vi går da inn i hallen.

har du registrert barnet, så er det bare å møte opp på en trening og være med. Vi tar godt imot ny spillere.

Viktig informasjon

  • Møt opp i god tid
  • Alle spillere må ha med treningstøy, egnede sko og leggskinn
  • Vannflaske

 

Registrer spiller her

Treningstider

Dag Tid Notat
onsdag 16:30-17:30

Kontaktpersoner

Tittel Navn E-post Telefon
Lag leder Ruben Arnesen Ruben.arnesen@gmail.com 99242502
Lag leder 2 Cristian Azolas Azolas@me.com 47915523
Trener Anders Engebretsen Engebretsen.anders@gmail.com
Trener Børre Amundsen Borre.amundsen@vegvesen.no 90261511
Trener Ingvild k. Togstad Pingvild@hotmail.com 98819113
Trener Lars Flydal Lars.flydal@gmail.com 41613551
Trener Lars-Erik Fikke Lfikke@me.no 92668324
Trener Sigbjørn Sivertsen Si-sive@online.no 41625073
Trener Svein Lekve Sveinlekve@hotmail.com
Trener Åsmund Verpe Moli Verpeaa@online.no 41515738