IL Manglerud Star Fotball ønsker velkommen til oppstart årgang jenter/gutter født i 2013 

Vi starter opp med treninger 1 gang pr. uke i regi av klubben.

Klubbens egne trenere starter opp og leder treningene i prøveperioden. Prøveperioden er gratis. For de som blir med videre etter prøveperioden blir det en medlemsavgift på kroner 200,- ut året.

 

Treninger i prøveperioden:

Søndag 9. september fra kl. 17.00-18.00.

Søndag 16. september fra kl. 17.00-18.00.

Søndag 23. september fra kl. 17.00-18.00.

Treningene er i Manglerudhallen.

 

Viktig informasjon

  • Møt opp i god tid
  • Alle spillere må ha med treningstøy, egnede sko og leggskinn
  • Vannflaske

 

Registrer spiller her

Treningstider

Dag Tid Notat
Mandag 16:30-17:30 Første trening mandag 22/10.

Kontaktpersoner

Tittel Navn E-post Telefon
Lag leder Ruben Arnesen Ruben.arnesen@gmail.com 99242502
Lag leder 2 Cristian Azolas Azolas@me.com 47915523
Trener Anders Engebretsen Engebretsen.anders@gmail.com
Trener Børre Amundsen Borre.amundsen@vegvesen.no 90261511
Trener Ingvild k. Togstad Pingvild@hotmail.com 98819113
Trener Lars Flydal Lars.flydal@gmail.com 41613551
Trener Lars-Erik Fikke Lfikke@me.no 92668324
Trener Sigbjørn Sivertsen Si-sive@online.no 41625073
Trener Svein Lekve Sveinlekve@hotmail.com
Trener Temisan Beedie Agbejejohnson@ya-hoo.co.uk 96849362
Trener Åsmund Verpe Moli Verpeaa@online.no 41515738